Zeer succesvolle PRT® training Koegel instituut

on 7 oktober 2015 Raeger nieuws.... with 0 comments

IMG_2781

Maandag en dinsdag 5 en 6 oktober ontving Raeger Autismecentrum ruim 100 deelnemers aan de PRT® training gegeven door het Koegel instituut uit de Verenigde Staten.

Een kind mét autisme, dat zich afsluit voor zijn omgeving, mist veel natuurlijke leermomenten. Met de technieken van de PRT® creëren we actief leermomenten voor het kind, zodat het vaker de interactie aangaat. De technieken zijn zo ontwikkeld dat ze gebruikt kunnen worden tijdens de dagelijkse bezigheden van het kind (bijvoorbeeld tijdens het eten, het aankleden en het buiten spelen).

Hiermee willen we bereiken dat kinderen met autisme zich nog beter gaan ontwikkelen met als uiteindelijk doel het doorstromen naar een vorm van onderwijs.